Ви тут:
Спорт Суспільство 

МОК ухвалив нові дати Олімпійських відбіркових змагань з боксу на Ігри у Токіо-2020

Міжнародний олімпійський комітет ухвалив нові дати Олімпійських відбіркових змагань з боксу на Ігри у Токіо-2020.

Згідно з оновленим календарем, Європейський кваліфікаційний турнір буде продовжений у квітні–травні 2021 року, починаючи з тієї ж стадії, на якій змагання були раптово призупинені. Про це повідомили у Федерації боксу України

Нові дати:

Європейський олімпійський кваліфікаційний турнір – Фаза 2 (продовження з дня після його призупинення – 4-й день змагань): квітень – травень 2021 року;

Олімпійський відбір у Америці: травень 2021 року;

Фінальний світовий олімпійський відбір: червень 2021 року.

Згідно із заявою Спеціальної групи МОК, що займається проведенням кваліфікаційних змагань, точні дати та місця проведення буде підтверджено пізніше, принаймні за три місяці до початку події.

Слід нагадати, що з п’яти кваліфікаційних турнірів на різних континентах на початку 2020 року змогли повноцінно відбутися лише два – для Азії-Океанії та Африки. Європейську кваліфікацію, що проводилася у Лондоні у березні, довелося терміново призупинити після третього дня змагань через спалах пандемії COVID-19.

Відзначимо, що єдиним поки що українським боксером, який отримав олімпійську ліцензію, є капітан Національної чоловічої збірної України Микола Буценко.

Система Orphus