Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

“Мої права”: у Кременчуці визначили переможців конкурсу малюнків

Щороку до річниці Конвенції ООН про права дитини, яка була прийнята резолюцією 44/25 Генеральної Асамблеї ООН від 20 листопада 1989 року, у місті Кременчуці за ініціативи управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради проводиться міський конкурс малюнків «Мої права» щодо вивчення Конвенції ООН про права дитини.

Як розповіли у Кременчуцькій міськраді, метою конкурсу є залучення учнівської молоді до вивчення правових основ, виховання поваги до них, вміння правильно реалізовувати свої права та законні інтереси на практиці, надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності.

Цьогоріч конкурс проводився з 12 жовтня 2020 року по 20 листопада 2020 року серед учнівської молоді, яка навчається в закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста.

У 2020 році на конкурс було подано 137 робіт.

Роботи оцінювалися у 3 вікових категоріях:

І категорія – 6-10 років (подано на конкурс – 56 робіт);
ІІ категорія – 11-14 років (подано на конкурс – 71 робота);
ІІІ категорія – 15-17 років (подано на конкурс – 10 робіт).
18 листопада 2020 року було проведено засідання журі конкурсу. За результатами розгляду робіт було обрано 13 переможців, малюнки яких будуть розміщені у тематичному календарі на 2021 рік.

20 листопада 2020 року у комунальному позашкільному навчальному закладі «Кременчуцький міський будинок дитячої та юнацької творчості» відбудеться нагородження переможців конкурсу.

І категорія – 6-10 років:

І місце – Каратаєва Анастасія, комунальний позашкільний навчальний заклад «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання»;

ІІ місце – Морозова Софія, комунальний позашкільний навчальний заклад «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання»;

ІІ місце – Галайко Єлизавета, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти «Лідер»;

ІІІ місце – Кирюхін Максим, комунальний позашкільний навчальний заклад «Кременчуцький міський будинок дитячої та юнацької творчості».

ІІ категорія – 11-14 років:

І місце – Дубровська Кристина, Кременчуцький ліцей № 4 «Кремінь»;

І місце – Шайкіна Єлизавета, Кременчуцький ліцей № 5;

ІІ місце – Зелена Анастасія, Кременчуцька гімназія № 1;

ІІ місце – Шинько Денис, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти «Лідер»;

ІІІ місце – Одійчук Ілля, Кременчуцький ліцей № 11 «Гарант»;

ІІІ місце – Возна Софія, Кременчуцька гімназія № 8.

ІІІ категорія – 15-17 років:

І місце – Жильцова Єлизавета, Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст»;

ІІ місце – Міськова Вероніка, Кременчуцький ліцей № 11 «Гарант»;

ІІІ місце – Кащенко Павло, Кременчуцький ліцей № 17 «Вибір».

Система Orphus