Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Місцеві вибори на Полтавщині: ЦВК визнала обраними 128 депутатів, двох міських та п’ять сільських голів

За інформацією, яка надійшла до Секретаріату Центральної виборчої комісії від територіальних виборчих комісій та розміщена на офіційному вебсайті ЦВК, станом на 12:00 2 листопада встановлено результати місцевих виборів з виборів депутатів 108 місцевих рад у 23 регіонах. До однієї районної ради обрано 22 депутатів, до 15 міських – 393 депутатів, до 26 селищних – 549 депутатів та до 66 сільських – 1438 депутатів. Окрім того, визнано обраними 133 голів (27 – міських, 30 – селищних, 76 – сільських) також у 23 областях.

Зокрема, на Полтавщині вже обрали 128 депутатів місцевих рад. З них: 22 у міські ради та 106 у сільські.

Також визначили переможців двох міських голів і п’яти сільських.

Заводську міську раду очолив Віталій Сидоренко (самовисуванець), а Лохвицьку міську раду – Віктор Радько (політична партія “Довіра”).

Про це повідомили в Центральній виборчій комісії.

Більш детально ознайомитися із результатами місцевих виборів можна за посиланнями:

https://cutt.ly/bgUDOno

https://cutt.ly/dgUmL1p

На всіх виборчих дільницях уже завершено процес підрахунку голосів виборців, складання відповідних протоколів ДВК та передачі їх разом з іншою виборчою документацією до сільських, селищних і міських ТВК. Водночас ще тривають процеси уточнення протоколів про підрахунок голосів виборців окремих ДВК та проведення повторного підрахунку голосів виборців окремими територіальними виборчими комісіями на підставі відповідних рішень.

Також відбувається передача протоколів про підсумки голосування з виборів депутатів районних та обласних рад від ТВК територіальних громад (сільських, селищних, міських) до районних та обласних територіальних виборчих комісій.

Нагадуємо, що сільські, селищні та міські ТВК складають протоколи про результати виборів з виборів депутатів сільської, селищної та міської ради, а також відповідного сільського, селищного та міського голови. Окрім того, зазначені ТВК складають протоколи про підсумки голосування з виборів депутатів районної та обласної ради, які передають до відповідних районних і обласних ТВК. Останні на підставі цих протоколів встановлюють результати виборів депутатів районних та обласних рад.

Результати виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів мають бути встановлені не пізніш як на дванадцятий день після дня голосування, тобто до 6 листопада 2020 року включно.

Система Orphus