Ви тут:
Суспільство Україна 

Мінрегіон планує переглянути положення міжгалузевих, галузевих та регіональних методик з нормування витрат енергоресурсів

У Мінрегіоні відбулась онлайн-нарада щодо використання питомих норм паливно-енергетичних ресурсів підприємствами житлово-комунального господарства.

Під час наради обговорили практичні аспекти використання норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів, а також їх застосування при формуванні тарифів на послуги з  тепло-, водопостачання та водовідведення, повідомляють у Мінрегіоні.

Як зазначила заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська, нормування витрат енергоресурсів – це не лише елемент регулювання у тарифній політиці, це також індикатор ефективної діяльності підприємств теплопостачання.

«Для того, щоб нормування витрат енергетичних ресурсів відбувалось не лише на папері, необхідно вирішити питання застосування підприємствами застарілих технологій, а це потребує досить великого обсягу фінансових ресурсів. Потрібно працювати у напрямку вдосконалення системи використання норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів та створювати стимули для їх економії і раціонального використання у сферах тепло-, водопостачання та водовідведення», – зазначила заступниця Міністра.

За її словами, найближчим часом буде розглянуто питання щодо перегляду положень міжгалузевих, галузевих та регіональних методик з нормування питомих витрат енергоресурсів.

Система Orphus