Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Майже 24,5 млрд грн податків надійшло до бюджетів усіх рівнів від платників Полтавщини з початку року

За інформацією Головного управління ДПС у Полтавській області, впродовж січня-жовтня 2020 року до бюджетів усіх рівнів платниками податків області сплачено 24 млрд. 487,3 млн. гривень.

«До державного бюджету зібрано платежів у сумі 15 млрд. 113,9 млн грн., в тому числі до загального фонду державного бюджету збір склав – 15 млрд. 95,2 млн. гривень», – проінформував журналістів начальник Головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Лавров.

В розрізі основних бюджетоформуючих податків до загального фонду державного бюджету надійшло: податку на прибуток – 2 млрд. 100,8 млн. грн., ПДВ – 3 млрд. 391,4 млн. грн., рентної плати за користування надрами – 7 млрд. 001,8 млн. грн., податку та збору на доходи фізичних осіб – 2 млрд. 463,9 млн. грн., в тому числі військового збору – 487 млн. грн., акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції) – 1,7 млн. грн., екологічного податку – 88,5 млн. грн., частини чистого прибутку (доходу) – 11,6 млн. гривень.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року приріст надходжень забезпечено: по податку на додану вартість – на 4,9 відсотки, податку та збору на доходи фізичних осіб – на 2,7 відсотки, частині чистого прибутку (доходу) – на 11,3 відсотки.

«В період складної епідеміологічної ситуації в країні та в області зокрема, вкотре дякую платникам податків Полтавщини, які сумлінно виконують свої зобов’язання перед державою, сприяючи розвитку країни та територіальної громади», – зазначив начальник Головного управління ДПС у Полтавській області Олександр Лавров.

Система Orphus