Ви тут:
Суспільство 

МакДональдз передає 9,6 млн грн на розвиток сімейно орієнтованої медицини в Україні

Вже 19-й рік поспіль МакДональдз проводить благодійну програму «Долонька Щастя». Кошти, зібрані завдяки акції, останні роки мережа передає «Фундації Дім Рональда МакДональда». Цього року до програми долучилися близько 650 тисяч клієнтів, завдяки чому було зібрано рекордну суму – 9,6 млн грн.

«Долонька щастя» проходила по всій Україні з 28 серпня по 30 вересня 2020 року.  Щоб взяти участь  у благодійності, клієнти мережі купували символічну долоньку або іншу сувенірну продукцію у ресторанах МакДональдз або через сервіс доставки. Додатково до акції долучилися всі, хто робив оплату замовлення у МакДональдз платіжними картками  mastercard®. За кожну безконтактну оплату карткою mastercard® у смартфоні чи смарт-годиннику МакДональдз додаткового перераховував 2 грн на благодійність.

Зібрані кошти мережа скеровує на потреби «Фундації Дім Рональда МакДональда», місія якої – створити світ, у якому діти користуються перевагами якісної охорони здоров’я, а їхні родини можуть бути поруч, підтримуючи їх. Перший проект Фундації в Україні – створення та утримання Сімейних Кімнат Рональда МакДональда у державних лікарнях, які дають змогу рідним бути поруч з дітьми під час лікування. У кімнатах рідні можуть перепочити, поспілкуватися й побавитися з дітьми, попрати речі, приготувати їжу і навіть залишитися на ніч. В Україні Фундація утримує вже 5 таких просторів в обласних дитячих лікарнях України: у Львові, Харкові, Сумах, Вінниці та Києві.

Інший напрямок, над яким працює Фундація, – підвищення рівня обізнаності українських медиків про принципи сімейно орієнтованого підходу. Це допоможе медичній спільноті змінити підхід у ментальності та практиці лікування: щоб у центрі уваги був пацієнт разом зі своєю родиною. Для цього щороку організація проводить для лікарів конференції, тренінги, навчальні поїздки та дослідження.

МакДональдз і «Фундація Дім Рональда МакДональда» хочуть подякувати всім, хто долучився до акції, придбавши благодійні сувеніри. Тим, хто не встиг, але хоче допомогти, зробити внесок можна на сайті rmhc.org.ua/donate. Так само на сайті можна дізнатися більше про Сімейні Кімнати та ознайомитися зі звітами Фундації.\

Про МакДональдз в Україні

МакДональдз в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 року в Києві. Мережа налічує 95 заклади у 20 містах України, 61 з них — з «досвідом майбутнього» (станом на жовтень 2020 року). Упродовж 2019 року 110 млн клієнтів скуштували їжу МакДональдз в Україні. Сума інвестицій 2019 року становила понад 500 млн грн, за 23 роки роботи мережа інвестувала в Україну 7,5 млрд грн. Компанія входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців. МакДональдз в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер «Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні». Додаткову інформацію ви знайдете на офіційній сторінці mcdonalds.ua, а найсвіжіші новини — у наших соціальних мережах: facebook.com/McDonaldsUA та instagram.com/mcdonaldsukraine.

Система Orphus