Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Людина року 2020: у Миргороді стартував прийом заявок

У Миргороді розпочинається прийом заявок на участь у загальноміському відкритому рейтингу популярності “Людина року-2020”.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

З метою популяризації здобутків мешканців міста Миргорода у різних сферах суспільного життя, стимулювання творчої активності та заохочення представників різних професій, що отримали широке громадське визнання, виконавчий комітет Миргородської міської ради пропонує підприємствам, організаціям, установам та зацікавленим членам територіальної громади міста подавати пропозиції щодо претендентів на участь у загальноміському відкритому рейтингу популярності “Людина року – 2020” за наступними номінаціями:

Професіонал року (визначається серед працівників підприємств, установ та організацій міста різних форм власності, чиї трудові досягнення та професійні здібності гідні наслідування). У 2020 році перевага у цій номінації надаватиметься працівникам медичної сфери.

Лідер бізнесу (визначається серед підприємств і підприємців міста, які зуміли найкраще організувати свою справу, сприяли відкриттю нових робочих місць).

Учень року (визначається серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, які протягом року досягли особливих успіхів у навчанні).

Спортивна подія року (визначається серед спортсменів, тренерів, професіоналів та аматорів спортивної сфери життя міста).

Досягнення року (визначається краще досягнення у будь-якій галузі чи сфері життя, яке сягнуло за межі міста, піднесло славу рідного міста і миргородців).

Активна громадська діяльність (визначається серед миргородців, які за покликом серця працюють на благо територіальної громади міста, беруть активну участь у розбудові, благоустрої, культурному житті міста, долучаються до суспільного життя громади).

Премія імені Антона Шевченка (присуджується відповідно до Положення про літературно-мистецьку премію ім. Антона Шевченка).

Пропозиції щодо кандидатів на здобуття звання “Людина року-2020″та премії Антона Дмитровича Шевченка просимо надавати на електронну адресу: myrgorod.orgvid@ukr.net у організаційний відділ міської ради до 2 грудня 2020 року (каб.№10, тел.5-50-98).

Церемонія нагородження переможців загальноміського відкритого рейтингу популярності “Людина року-2020” відбудеться 24 грудня з дотриманням умов карантинних обмежень.

Система Orphus