Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Лідирують найкращі: під Кременчуком триває чемпіонат України з шахів

Після 6-го туру лідерство утримують Антон Коробов та Кирил Шевченко.

Як розповіли у Федерації шахів України, у селі Омельник завершився 6-й тур відкритого чемпіонату України з шахів (класичні шахи, швидка гра та бліц, сезон 2019-2020 років).

Лідерами є Антон Коробов (чемпіон України 2002, 2012 та 2018 років) та Кирило Шевченко (срібний призер чемпіонату України з розв’язування шахових композицій в особистому та командному заліку 2018 року. Учасник трьох особистих чемпіонатів Європи з шахів, 2017-2019).

Читайте також: українці потрапили до ТОП-100 кращих у світі

Турнірна таблиця змагань має наступний вигляд:

M Имя Рейт. ФЕД. 1.Тур 2.Тур 3.Тур 4.Тур 5.Тур 6.Тур 7.Тур 8.Тур 9.Тур Очки  Д1 Д2 Д3
1 GM Korobov Anton 2683 UKR  19b1   6w1  14b½   4w½  10b1   2w 4 12,5 10 7
2 GM Shevchenko Kirill 2592 UKR  32b1  31w1  10b½  14w1   3b½   1b 4 10,5 9 6,5
3 GM Kuzubov Yuriy 2641 UKR  20w1   5b½  15w1   7b½   2w½   9b 3,5 13,5 11 7,5
4 GM Zubov Alexander 2589 UKR  12w1  15b½  27w1   1b½   7w½   5b 3,5 13 10,5 7,5
5 IM Matviishen Viktor 2506 UKR  37b1   3w½  16b½  11w1   6b½   4w 3,5 12,5 10 7
6 GM Kovchan Alexander 2568 UKR  28w1   1b0  35w1  16b1   5w½   8b 3,5 12 10 7,5
7 GM Sivuk Vitaly 2550 UKR  33b½  18w1  17b1   3w½   4b½  11w 3,5 12 9,5 7
8 GM Onischuk Vladimir 2633 UKR   9b1  14w0  26b1  10w½  19b1   6w 3,5 11,5 9 6,5
9 GM Zubarev Alexander 2422 UKR   8w0  23b1  30w1  15b½  14b1   3w 3,5 11 8,5 6
10 IM Galperin Platon 2461 UKR  34b1  11w1   2w½   8b½   1w0  13b 3 14,5 11,5 8
11 GM Bernadskiy Vitaliy 2619 UKR  21w1  10b0  12w1   5b0  28w1   7b 3 12 9,5 6,5
12 IM Borsuk Konstantin 2401 UKR   4b0  38w1  11b0  36w1  29b1  14w 3 10 8,5 6,5
13 FM Malovanyi Yulian 2279 UKR  26b½  17w0  18b½  33w1  27b1  10w 3 9 7 5
14 GM Solodovnichenko Yuri 2544 UKR  23w1   8b1   1w½   2b0   9w0  12b 2,5 15 11,5 8
15 IM Polivanov Anatoliy 2452 UKR  38b1   4w½   3b0   9w½  18b½  21w 2,5 13 10,5 7
16 Solovchuk Oleksiy 2301 UKR  30w1  22b½   5w½   6w0  17b½  27b 2,5 12 9,5 7
17 IM Bakhmatsky Vladislav 2438 UKR  24w½  13b1   7w0  21b½  16w½  23b 2,5 11,5 9 6,5
FM Mosesov Danyil 2391 UKR  22w½   7b0  13w½  35b1  15w½  20b 2,5 11,5 9 6,5
19 IM Koziak Vitali 2428 UKR   1w0  28b½  32b1  31w1   8w0  25b 2,5 11 9,5 7,5
20 IM Peng Li Min 2428 UKR   3b0  37w½  33b1  29w½  24b½  18w 2,5 9,5 8 6
21 IM Buksa Nataliya 2410 UKR  11b0  34w½  37b1  17w½  22w½  15b 2,5 9,5 8 5,5
22 GM Ovsejevitsch Sergei 2587 UKR  18b½  16w½  29b½  27w½  21b½  24w 2,5 9,5 7,5 5
23 FM Bilych Olexiy 2318 UKR  14b0   9w0  34b½  38w1  31b1  17w 2,5 9 7,5 6
24 WIM Martynkova Olena 2222 UKR  17b½  29w½  31b½  26w½  20w½  22b 2,5 9 7 5
25 FM Mitusov Semen 2306 UKR  31b0  32w0  38b½  37w1  34b1  19w 2,5 5,5 4,5 3
26 GM Shishkin Vadim 2469 UKR  13w½  35b½   8w0  24b½  30w½  28b 2 11 9 6,5
27 IM Osmak Iulija 2438 UKR  36b½  33w1   4b0  22b½  13w0  16w 2 10,5 9 6,5
IM Larkin Vladyslav 2388 UKR   6b0  19w½  36b½  32w1  11b0  26w 2 10,5 9 6,5
29 GM Neverov Valeriy 2453 UKR  35w½  24b½  22w½  20b½  12w0  30b 2 10,5 8 5,5
30 GM Mirzoev Emil 2480 UKR  16b0  36w1   9b0  34w½  26b½  29w 2 9,5 8 6
31 GM Golubka Petro 2487 UKR  25w1   2b0  24w½  19b0  23w0  35b 1,5 11,5 9 6,5
32 IM Frolov Artur 2405 UKR   2w0  25b1  19w0  28b0  35w½  36b 1,5 11 9 6,5
FM Berdnyk Mariia 2324 UKR   7w½  27b0  20w0  13b0  38w1  37b 1,5 11 9 6,5
34 WGM Babiy Olga 2271 UKR  10w0  21b½  23w½  30b½  25w0  38b 1,5 10,5 8 5,5
35 IM Terletsky Oleg 2246 UKR  29b½  26w½   6b0  18w0  32b½  31w 1,5 10 8 6
36 FM Palchuk Andrii 2149 UKR  27w½  30b0  28w½  12b0  37w½  32w 1,5 9 7 5
37 Kushko Dmitriy 2307 UKR   5w0  20b½  21w0  25b0  36b½  33w 1 11 8,5 6
38 WGM Doluhanova Evgeniya 2229 UKR  15w0  12b0  25w½  23b0  33b0  34w 0,5 10,5 8 5,5
Система Orphus