Ви тут:
Спорт Суспільство 

Кубок світу з біатлону в Контіолахті відбудеться без глядачів

Вже у цю суботу, 27 листопада, стартує новий біатлонний сезон-2020/21. Перший етап Кубка світу у Контіолахті відбудеться без підтримки глядачів на трибунах.

Як повідомляє 24 спорт, Вже на цих вихідних 28-29 листопада гостинна Фінляндія прийме спортсменів з усіх куточків світу. Біатлоністи знову доводитимуть за спортивним принципом, хто стане новим королем та королевою біатлону цього сезону.

На етапі відбудуться по дві індивідуальні гонки та спринта. Щоправда, спортсмени не зможуть розраховувати на палку підтримку з трибун місцевого стадіону. За два дні до відкриття сезону організатори офіційно заявили, що проведення масових гонок відбуватимуть без фанатів.

Дане рішення прийняте на основі рекомендації місцевої влади заборонити масові заходи для більш як 50 осіб на певний період часу. Всім, хто придбав квитки повернуть витрачені гроші.

Через пандемію коронавірусу відвідати улюблені змагання не зможуть прихильники біатлону у німецькому Оберхофі та італійському Антхольці.

Читайте також: Збірна України з біатлону втратила одного з лідерів

Окрім Оберхофа та Антхольца, де відбуватимуться по два етапи, порожні трибуни будуть в австрійському Гогфільцені. На деяких етапах та чемпіонаті світу доля присутності вболівальників на арені наразі невідома.
• Чемпіонат світу. Поклюка (Словенія) – невідомо
• Етап №8. Пекін (Китай) – невідомо
• Етап №9. Нове–Место (Чехія) – невідомо
• Етап №10. Голменколлен (Норвегія) – невідомо

Система Orphus