Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Козельщинська лікарня отримала кисневий концентратор

Козельщинська центральна районна лікарня отримала кисневий концентратор від Біланівського ГЗК (БГЗК, входить до Групи Ferrexpo). Дане обладнання буде використовуватися в реанімаційному відділенні медзакладу.

Кисневий концентратор передав Біланівський ГЗК Ferrexpo.

«Як повідомлялося раніше, в рамках програми допомоги Ferrexpo лікарням, ми постійно моніторимо ситуацію з поширенням коронавірусу в Україні, вивчаємо потреби медиків і закриваємо їх в порядку першочергової необхідності. На жаль, з настанням холодної пори року ситуація щодо кількості хворих у нашій країні погіршилася і зараз особливо важливо продовжувати підтримувати медиків, які працюють на знос заради порятунку життів», – зазначив Генеральний директор БГЗК Юрій Химич.

За словами керівника реанімаційного відділення Козельщинської РЦБ Надії Овдієнко, зараз вкрай важка ситуація і медустанова звертається до благодійників за життєво необхідними обладнанням та медикаментами.

«Ми дуже вдячні Біланівському ГЗК за цей концентратор і за систематичну допомогу, яку підприємство надає нашій лікарні», – додала вона.

Даний кисневий концентратор вигідно відрізняється серед аналогів низьким рівнем шуму, невеликою вагою і енергозбереженням. Апарат має подвійний потік і розрахований на подачу кисню одночасно двом пацієнтам.

Система Orphus