Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

Керівники незалежних місцевих ЗМІ навчалися ефективному менеджменту

12 листопада в Києві відбувся навчально-практичний семінар «Ефективний менеджмент незалежних місцевих ЗМІ в умовах децентралізації», організований Офісом OSCE Project Coordinator in Ukraine спільно з Укртелерадіопресінститут.

Про це повідомляє Держкомтелерадіо.

Перед учасниками семінару – керівниками роздержавлених ЗМІ, які прибули з майже всіх областей України, виступив перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак. Він детально проаналізував ситуацію з реформованими друкованими ЗМІ та розповів про заходи, що вживаються для підтримки незалежних видань.

Модератор семінару, керівниця Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні з розвитку Ліана Хоровицька висловила подяку Держкомтелерадіо та Укртелерадіопресінституту за спільну діяльність, спрямовану на підтримку медіа, зокрема, реалізацію навчальних програм.

Учасники навчально-практичного семінару прослухали доповідь медіа-тренера, юриста ГО Інститут Масової Інформації (ІМІ) Алі Сафарова, який розглянув актуальні аспекти правового регулювання діяльності друкованих видань та надав редакторам практичні поради. Зокрема, було проаналізовано правовий статус друкованого видання і редакції друкованого видання, відмінності між засновником друкованого видання і його редакцією. Медіа тренер зупинився на питаннях корпоративного управління, прав засновників та учасників, розглянув можливі конфліктні ситуації в корпоративному управлінні.

Також розглядалися вимоги і обмеження щодо реклами в друкованих ЗМІ, загальні питання авторського права, оформлення прав на статті і фотографії з авторами і журналістами в залежності від особливостей правовідносин з ними, захист прав інтелектуальної власності в суді тощо.

Фото: Держкомтелерадіо

Система Orphus