Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Карантин “вихідного дня”: на Полтавщині зафіксували 39 порушень та склали 11 протоколів про адмінпорушення

21 листопада фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області з поліцейськими перевірили чи дотримуються суб’єкти господарювання правил карантину. Всього в області перевірили 797 соціально значущих закладів, зафіксували 39 порушень, видали 39 приписів, склали 11 протоколів про адміністративне правопорушення.

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

У Полтаві працювали три групи.

“На жаль, не зважаючи на те, що карантин «вихідного» дня триває другі вихідні, деякі суб’єкти господарювання вважають, що загальноукраїнські правила обов’язкові для всіх – їх не стосуються. Найбільше вразила Всеукраїнська мережа соціальних магазинів «Аврора»». Тут, як і в інших дозволених до роботи Урядом закладів, повинні були приймати замовлення онлайн. На момент перевірки інспекторами у магазині «Аврора», що за адресою вул. Європейська, 104, перебували покупці. У результаті – на суб’єкт господарювання був складений адміністративний протокол. Як і на магазин «Аврора», що за адресою вул. Небесної Сотні,61. Документи направлять до суду, який і вирішить, яку суму штрафу сплатить магазин до державної скарбниці”, – йдеться у повідомленні.

Не дотримувалися рекомендацій Кабінету Міністрів України і у магазинах «Prostor», що за адресою вул. Європейська, 104 і по вул. Європейська, 17. Тут також інспектори Управління склали протоколи про адміністративне правопорушення. На момент перевірки з порушенням працювали і у кав’ярні “Рум’яний”, що по вул.Соборності, 32. Працівники Служби також написали адміністративний протокол про правопорушення. У ветеринарній клініці «Vet Expert», що по вул.Сінній, 13 персонал обслуговував відвідувачів без масок – у результаті протокол про адміністративне правопорушення.

Без порушень працювали у – ТЦ «ЦУМ», що по вул. Соборності 28/13, «Конкорд», по вул. Європейська 60 А, заклади громадського харчування – «Тесно говоря», що за адресою – вул. Соборності 20 , «Львівські круасани», що по вул, Гоголя,26, «Піца на дровах», що по вул. Пушкіна,16. Магазини «EVA» у Полтаві були зачинені, як і ресторан «Дока-піца», що по вулиці Великотирнівська, 35/2 і кафе – бар «Ханума», що по вул. І. Мазепи,43.

Перевірили спеціалісти Держпродспоживслужби і магазин «АТБ», що на Сакко, 1, АЗК БРСМ Нафта, що по вул. Харківське шосе, 8А та АЗК БРСМ Нафта у с. Копили, що за адресою вул. Стрельникова, 1. Тут порушень не зафіксували.

Нагадаємо, карантин “вихідного дня” триватиме до 30 листопада.

Фото: Держпродспоживслужба

 

Система Orphus