Ви тут:
PROвсе Суспільство 

KALUSH випустив новий ліричний хіт – “Зорі”

“Зорі” – нова робота молодого українського реп-гурту KALUSH. Трек душевний, на тему, яка близька практично кожному. 

Кліп став сміливою ілюстрацією треку та доповненням до нього. Сюжет відео – це справжній перфоманс, який за допомогою танцю, простоти декорацій та відсутності сцени розкриває весь біль під час розриву стосунків. Акторам не потрібно грати, адже вони проживають запропоновані обставини за допомогою танцю. 

“Пригадую зоряне небо, ми повертаємось з пекарні і просто їмо гарячий хліб, наш сміх перебиває шум літніх цвірчків, ми вільні і молоді, а для щастя так мало треба було” – розповів Псючий Син. А й справді,  жити в моменті, відчувати подих повітря і бачити нічне небо – в цьому і є щастя. 

Режисером кліпу та хореографом виступила талановита танцівниця Марина Кущова. Раніше, в якості хореографа, Марина працювала з багатьма українськими артистами, зокрема з Юлією Саніною, Максом Барських та alyona alyona. “Мені хотілося показати якими різними і одночасно однаковими, циклічними можуть бути переживання людей після розставань за допомогою абстрактних візуальних інструментів” – прокоментувала кліп Марина, для якої «Зорі» стали режисерським дебютом. 

Меседж нової роботи KALUSH в тому, що трушний реп може бути ліричним — будь-які почуття це прекрасно і важливо дозволяти собі їх проживати.

В кінці кліпу Псючий Син закликає підписатися на інстаграм гурту де транслюється життя кожного пацана.

 

Система Orphus