Ви тут:
здоров’я Медицина Полтавщина Суспільство 

Інфекціоністи закликають полтавців дотримуватись правил карантину

Професор, завідувачка кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією УМСА Тетяна Коваль звернулась до полтавців з проханням дотримуватись прости правил карантину, які можуть врятувати життя.

“На даний час епідемія COVID-19 перебуває на території нашої країни. Кожного дня ми бачимо, що кількість хворих зростає. Ми, як лікарі, бачимо, як зростає кількість пацієнтів, які потребують лікування у стаціонарі. Це призводить до того, що перед нами всіма постає чимало викликів. На даний час у світі немає жодного проти вірусного препарату, який би міг би вилікувати пацієнта від коронавірусу. Появу вакцини очікуємо наступного року. Заходи профілактики від коронавірусу – це дотримання правил карантину. Кожна людина повинна думати не лише про себе, а й про близьких. Якщо ви вдягаєте маску в закритому приміщенні, чи у громадському транспорті – ви вбережете не лише своє здоров’я, а й здоров’я оточуючих. Найтяжче хворіють люди старшого віку, однак тяжко переносять хворобу і люди, які мають хронічні хвороби. Тому, закликаю всіх до правильного носіння  маски, миття та дезінфекції рук, дотримання соціальної дистанції. Зменшіть соціальні контакти, не відвідуйте без потреби громадські місця. Пік пандемії припадає на зимовий час. Нам потрібно об’єднати зусилля для подолання пандемії”, – сказала Тетяна Коваль.

Нагадаємо, у Полтавській області лабораторно підтвердили 534 випадки захворювання на COVID-19. З початку карантину в регіоні на коронавірус вже захворіли 16 тисяч 418 жителів.

Система Orphus