Ви тут:
Суспільство 

Ілон Маск анонсував презентацію оновленого Cybertruck

Ще 21 жовтня на звіті для інвесторів глава Tesla Ілон Маск згадав, що з моменту першої презентації бронепікапа Cybertruck в листопаді 2019 року компанія внесла безліч поліпшень в конструкцію.

Як повідомляє ITC.ua, 2 листопада під час чергової сесії Q & A з користувачами Twitter Маск повідомив, що презентація поліпшеної версії Cybertruck відбудеться через «місяць або близько того”.
Ілон Маск не став вдаватися в подробиці, обмежившись тим, що команда під керівництвом головного дизайнера Франца фон Хольцхаузена внесла безліч дрібних, але в той же час вельми істотних поліпшень в початковий дизайн Cybertruck.

Читайте також: Tesla показала ескіз нового електромобіля компанії

Раніше Маск говорив про намір оновити адаптивну пневматичну підвіску Cybertruck, а також зробити серійний пікап трохи компактнішим. Однак від ідеї трохи зменшити Cybertruck, щоб машина могла вмістилася в стандартний гараж, в результаті, як відомо, відмовилися. Нагадаємо, представлений рік тому прототип Cybertruck має розміри 5,9х2,03х1,9 м, кут переднього звису до 35 градусів, кут заднього звису 28 градусів і дорожній просвіт близько 0,4 м.

Система Orphus