Ви тут:
Культура Суспільство 

Гурт Mountain Breeze закував соліста в гамівну сорочку – все заради прем’єри нового трека “Одинок”

Відразу після релізу першого у світі TikTok-альбому “9 минут”, в якому кожна з пісень триває не довше однієї хвилини, гурт Mountain Breeze оголосили конкурс на топ-треки з альбому, які музиканти пообіцяли випустити в повному форматі. За підсумками конкурсу, пісня “Одинок” стала першим переможцем.

“Це пісня, яка відображає внутрішній світ багатьох підлітків, молоді й не тільки. Вона про внутрішню самотність, – розповів фронтмен гурту, Саша Біляк. – Ти можеш мати мільйонну аудиторію підписників в соцмережах, щовечора відвідувати вечірки, досягати своїх цілей і втілювати мрії в реальність, але все одно всередині мати почуття самотності. Так не має бути. Адже ми тут, щоб бути щасливими! Тому не варто здаватися у пошуках свого щастя. Ліки від самотності у цьому світі є, і це любов!”.

Свого часу, на написання пісні хлопці надихнулись новими реаліями життя в самоізоляції.
“Тоді тема самотності була особливо актуальна, оскільки усі ми сиділи вдома і не мали можливості перебувати у соціумі. Багато молоді могли відчути себе самотньо в той момент. Тому ідея і текст пісні народилися досить швидко, – додали музиканти. – Хотілося показати їм, що вони не одні такі й усі ми через це проходимо разом”.

Цікавим в історії написання трека “Одинок” виявився той факт, що музику до нього Mountain Breeze написали ще два роки тому і мало не втратили її у залежах напрацювань.

“Під час карантину ми прослуховували ту силу-силенну матеріалу, яка накопичилась у нас за всі попередні роки, і відкопали такий скарб, на який чомусь раніше не звернули увагу”, – поділився барабанщик гурту, Ілля Біляк.

Заручившись допомогою саунд-продюсера Томаша Лукача хлопці допрацювали трек, який так сподобався їх слухачам. Сьогодні музиканти пропонують послухати його повну версію.

Загальну концепцію доповнює ефектна обкладинка синглу, на якій солісти розташувалисяw в психлікарні, а фронтмен закутий в гамівну сорочку.

Слухайте повну версію трека “Самотній” на Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer і на сторінках Mountain Breeze в соцсетях.

Система Orphus