Ви тут:
Культура Прес-релізи Суспільство 

Гурт «Антитіла» та телеканал «Україна» оголосили імена переможців всеукраїнського конкурсу

Завершився масштабний всеукраїнський конкурс #Helloукраїнашукаєталанти, який в лютому 2020 року запустив популярний гурт «Антитіла» за підтримки каналу «Україна».

Переможцями конкурсу стали дівочий рок-колектив The sixsters та чоловічий гурт Johnny Rides, що виконує інді-музику. Їх імена група «Антитіла» назвала під час свого концерту, який відбувся 31 жовтня в Палаці Спорту в Запоріжжі. Всі зацікавлені теж мали можливість почути і побачити оголошення результатів у прямому ефірі на Instagram-сторінці гурту «Антитіла». За умовами конкурсу колективи-переможці The sixsters та Johnny Rides виступлять разом з гуртом «Антитіла» на стадіонних концертах в рамках туру «HELLO 2021» містами України.

У фіналі конкурсу #Helloукраїнашукаєталанти змагалися десять колективів. П’ять з яких, отримали консультативну підтримку від групи «Антитіла» протягом пів року. Переможців визначали за результатами онлайн-голосування та експертною думкою членів журі, до складу якого увійшли музиканти гурту «Антитіла» та представники телеканалу «Україна». Загалом взяло участь близько пів тисячі учасників.

«Коли разом з телеканалом «Україна» починали цей конкурс ми очікували, що буде багато охочих. Зрештою, ми розуміємо, що багатьом музикантам хотілося б потрапити на велику сцену, і разом з «Антитілами» показати чисельній аудиторії все те, на що вони здатні. Але, що їх буде так багато, це нас приємно вразило і надихнуло, значить ми робимо все правильно. Переможців ми обирали за трьома критеріями. По-перше, це оригінальний авторський музичний матеріал. Другий критерій, це артистизм. І третій – певна особливість цього колективу, яка може вразити прихильників гурту «Антитіла», які прийдуть до нас на стадіонний концерт. З переможцями ми проведемо особистий майстер-клас, поспілкуємося, поп’ємо кави, допоможемо їм налаштувати звук і докладемо всіх зусиль, щоб The sixsters та Johnny Rides показали на концертах себе класно», – прокоментував соліст гурту «Антитіла» Тарас Тополя.

Нагадаємо, метою конкурсу було знайти нові музичні таланти й продемонструвати творчий потенціал нашої країни. Музичні гурти, дуети у складі свого музичного колективу, які брали участь, мали записати авторську пісню на відео і викласти її в Instagram з хештегом #Helloукраїнашукаєталанти, відзначивши офіційні сторінки гурту «Антитіла» та каналу «Україна».

Система Orphus