Ви тут:
Суспільство 

Huawei оголосила про продаж бренду Honor

17 листопада Huawei випустила прес-реліз, оголосивши про продаж «молодіжного» бренду Honor. Покупцем і новим власником всіх активів Honor після завершення угоди стане новоутворена структура Shenzhen Zhixin New Information Technology Co, консорціум з декількох приватних та державних підприємств.

Про це повідомляє ITC.ua.

Huawei заявляє, що це рішення, продиктоване представниками ланцюжка поставок Honor для забезпечення власного виживання, стало наслідком «величезного пресингу» і «постійної недоступності технічних елементів, необхідних для функціонування бізнесу мобільних телефонів». У компанії особливо підкреслили, що після закриття угоди Huawei більше не буде володіти акціями, а також брати участь в управлінні бізнесом або прийняття будь-яких рішень в «новій» Honor.

Читайте також: Huawei таки погодилася продати бренд Honor, – ЗМІ

Більше ніяких деталей угоди Huawei не розкрила, зазначивши лише, що з моменту заснування в 2013 році Honor виросла у великий смартфон бренд з об’ємом продажів в 70+ млн пристроїв на рік.

Першим про те, що Huawei шукає покупця на бренд Honor, повідомило видання Reuters в середині жовтня. На минулому тижні Reuters, виходячи з даних від своїх інформаторів, розкрило і подробиці угоди – Honor викупив дистриб’ютор мобільних телефонів Digital China і уряд рідного міста компанії Шеньчжень за $ 15 млрд. Ця угода допоможе новому (старому) Honor обійти санкції США і, найімовірніше, знову почати випускати смартфони з сервісами Google.

Система Orphus