Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

Громадський бюджет Кременчука: на реалізацію проєктів заплановано майже 15 млн грн

Обрання вподобаних кременчужанами проєктів розпочалося 3 листопада. Голосування триватиме до 23 листопада.

За інформацією сектору підтримки партисипаторних практик, станом на сьогоднішній день проголосовало 9165 містян, які віддали 18300 голосів; 76% голосів віддані через мобільний телефон% 5% голосів віддано через пункти супроводу – “паперове” голосування.

У 2020 році на реалізацію проєктів заплановано 14 млн. 865 тис. гривень. І кременчужани за допомогою голосування оберуть 25 переможців.

У Кременчуцькій міськраді нагадали, що кожен кременчужанин може віддати 5 голосів – по 1 голосу за проєкт у кожній категорії. Проєкти – 2020 розділили на такі категорії:

великі проєкти – 2 переможці по 1 100 000 грн.
малі проєкти – 11 переможців (по 1 у кожному секторі міста) по 435 000 грн.
комунальні малі проєкти – 5 переможців по 435 000 грн.
комунальні великі проєкти – 3 переможці по 435 000 грн.
квартальні майданчики – 4 переможці по 1 100 000 грн.
Проголосувати можна на сайті «Громадського бюджету» https://kremen.pb.org.ua за допомогою ідентифікації через BankID, а також з паспортом у контакт-центрах міста та центральному офісі ЦНАПу. Через пандемію коронавірусу, ЦНАПи, що розташовані на Молодіжному та провобережжі міста, цьогоріч як пункти супроводу не працюватимуть.

Перелік пунктів супроводу та графіки їх прийому за посиланням.

Ідентифікація через BankID.

Аби проголосувати через сайт «Громадського бюджету», необхідно зареєструватись у системі. Для цього:

натисніть вкладку «Вхід» у правому верхньому кутку.
Обираємо «Вхід через BankID». Там є кілька варіантів в залежності від банку, яким ви користуєтесь. Наприклад, «Приватбанк», «Монобанк», «Ощадбанк» та інші.
Необхідно підтвердити свою особистість: ввести пароль від онлайн-банкінгу (для клієнтів «Приват24»), відсканувати кьюар-код (реєстрація через «Монобанк»). Виконуйте дії, що ви бачите на екрані. Це не складно і займає кілька хвилин.

Після того, як ви пройшли ідентифікацію, ви можете підтримати вподобані ініціативи. Переходьте у вкладку «Всі проекти» і обирайте, кому віддати голос.

Система Orphus