Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Гребінківський Центр ПМСД передадуть у власність громади, – міськрада

Питання про прийняття із спільної власності територіальних громад Гребінківського району у власність Гребінківської міської ОТГ КНП «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги» розглянули 10 листопада на сесії міськради.

Уже створено комісію, яка здійснить приймання-передачу об’єкту і Акт приймання-передачі подасть на затвердження сесії міської ради, повідомили у Гребінківській міськраді.

У ході засідання було розглянуто та прийнято 43 рішення, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані на засіданнях постійних депутатських комісій міської ради. Вів засідання міський голова Віталій Колісніченко. Також депутати затвердили розпорядження міського голови про надання матеріальних допомог відповідно до Програм Гребінківської ОТГ, внесли зміни до ряду Програм та бюджету об’єднаної громади на 2020 рік.

Прийнято Бюджетний регламент Гребінківської міської ради, який встановлює порядок складання, розгляду, затвердження, виконання, звітування про виконання бюджету Гребінківської міської територіальної громади, а також визначає порядок складання, розгляду і затвердження прогнозу бюджету.

Наостанок розглянули ряд питань про надання дозволів на розробку документації із землеустрою та про затвердження документацій із землеустрою та інші земельні питання і прийняли рішення про проведення земельних торгів у формі аукціону.

Фото: Гребінківська міськрада

Система Orphus