Ви тут:

Готуємося до свят: як вибрати новорічні прикраси?

Вже зовсім скоро у наших оселях засяють новорічні ялинки та в кожен дім увійде атмосфера свята. Багато українців починають завчасно готуватися до новорічних та різдвяних свят і вже зараз купують прикраси на ялинку. Асортимент новорічних прикрас в магазинах вражає. Сьогодні тут можна знайти усе чого душа бажає.

Виробники пропонують різні новорічні прикраси та вибрати серед такого різноманіття зовсім не складно. Але далеко не кожен покупець замислюється над тим, чи є ялинкові прикраси безпечними. Ми завжди звертаємо увагу на зовнішній вигляд та навіть не підозрюємо що звичайна іграшка на ялинку може загрожувати життю. Про те, як вибрати безпечні новорічні прикраси поговоримо у статті.

Яку небезпеку може становити ялинкова іграшка?

Якщо раніше на полицях магазинів можна було побачити виключно скляні іграшки, то сьогодні скляна прикраса це рідкість, і в продажі набагато більше пластикових прикрас. Коштують вони значно дешевше ніж скляні та не менш привабливі, але важко уявити яку загрозу становить така іграшка. Річ у тім, що пластикова прикраса може легко загорітися від найменшої іскри. Полум’я швидко перекидається на підлогу, потім на килим, і так далі. Тому якщо не хочете щоб ваш дім згорів, краще купувати скляні прикраси.

Знайти скляні іграшки на ялинку нині не так просто. Вони зустрічаються в продажі дедалі рідше. Та й коштують не мало. Але якщо все ж зважити усі «за» та «проти», то вибір очевидний. Великий вибір іграшок високої якості можна відшукати на сайті Zelena.ua. Тут можна замовити ялинкові прикраси на будь-який смак.

Як правильно вибирати новорічні прикраси?

Якщо ви вирішили придбати новорічну прикрасу рекомендуємо вам провести невеличкий експеримент. Це стосується як пластикових так і скляних іграшок. Перш ніж купити іграшку огляньте її уважно та понюхайте. Якісна прикраса не повинна мати неприємного запаху. Якщо понюхавши іграшку ви відчули різкий хімічний аромат – варто відмовитись від такої прикраси. Скоріше всього під час її виготовлення використовували неякісні барвники, які можуть викликати хімічне отруєння організму людини.

Ще один важливий критерій вибору – це якість виробу. Уважно огляньте кріплення яке поєднує частини ялинкової іграшки. Варто звернути особливу увагу на склад новорічної прикраси. Не варто купувати ті ялинкові іграшки, до складу яких входить формальдегід, свинець, або ртуть.

Система Orphus