Ви тут:
Суспільство Україна 

Головнокомандувач ЗСУ перевірив хід будівництва важливих об’єктів інфраструктури в районі ООС

Генерал-полковник Руслан Хомчак перевірив будівництво важливих об’єктів інфраструктури Луганщини – КПВВ «Щастя» та КПВВ «Золоте», що невдовзі відкриють.

Про це повідомляє АрміяInform.

Тимчасовий виконувач обов’язків командувача Об’єднаних сил генерал-майор Віктор Ганущак та керівник Української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін генерал-майор Сергій Салкуцан разом з керівниками структурних підрозділів Об’єднаних сил доповіли Головнокомандувачу ЗС України про поточну безпекову ситуацію вздовж лінії розмежування. 

Окрім того, очільник Збройних Сил України ознайомився зі станом виконання плану заходів на ділянках будівництва. Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай поінформував генерал-полковника про детальні рішення розбудови об’єктів інфраструктури.

Нагадаємо, що у місті Щастя за підтримки міжнародних гуманітарних організацій на КПВВ будуть облаштовані санітарні зони, медичні модулі, пункти надання адміністративних послуг, пункт обігріву та намети для відпочинку осіб, які перетинають контрольно-пропускний пункт в’їзду-виїзду. Генерал-полковник Руслан Хомчак відзначив належний рівень комфортності цієї складової на КПВВ.

Виконання заходів з обладнання КПВВ «Золоте» та КПВВ «Щастя» здійснюється у плановому порядку з дотриманням наданих гарантій безпеки та контролю режиму припинення вогню Українською стороною СЦКК спільно з патрулями СММ ОБСЄ.

«Рішення про створення нового КПВВ було ухвалене 22 липня 2020 року під час зустрічі Тристоронньої контактної групи», – йдеться у повідомленні.

Фото: АрміяInform

Система Orphus