Ви тут:
Культура Суспільство 

Голова Полтавської ОДА привітав із Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народних мистецтв

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається щорічно 9 листопада разом із Днем української писемності та мови.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов привітав із професійним святом працівників культури та майстрів народних мистецтв.

“Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва Полтавщини!
Щиро і сердечно вітаю зі святом!

Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури у процесі відродження єдності національної свідомості.

Завдяки неосяжній культурній спадщині наш народ  протягом століть зберігав у народних традиціях свою самобутність та духовність, і тепер розкриває нашу суспільну сутність та навчає прийдешні покоління бути справжніми українцями.     

Завдяки полтавським митцям – справжнім подвижникам своєї справи, галузь культури та мистецтва Полтавщини попри всі труднощі та негаразди сучасного часу, розвивається, збагачується новими іменами, цікавими формами роботи, творчими досягненнями.

Вагомий внесок у подальший розвиток культури Полтавського краю роблять численні клубні аматорські об’єднання, колективи народної самодіяльності, зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам’ять народу народні умільці, працівники музеїв та бібліотек.

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаю міцного здоров’я, успіхів у професійній творчій діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення і самореалізації, родинного затишку  у домівках та мирного неба над нашою Україною!”

Система Orphus