Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Футзал: полтавки дізналися суперниць по чемпіонату України

У приміщенні Будинку футболу УАФ відбулося жеребкування календаря чемпіонату України серед жіночих команд сезону 2020/2021.

Про це розповіли у Асоціації футзалу України.

Як зазначалося, у цьогорічному чемпіонаті візьмуть 15 команд, які будуть розділені на чотири групи.

Група 1
«Збірна Харківської області-Тесла» (Харків)
«Лідер-Збірна Полтавської області» (Полтавська обл.)
«Mezzo-Збірна Харківської області» (Харків)
ДЮСШ ім. Бутовського (Полтава)

Тур 1
27-29 листопада
«Збірна Харківської області-Тесла» – «Mezzo-Збірна Харківської області»
«ДЮСШ ім. Бутовського» – «Лідер-Збірна Полтавської області»

Тур 2
4-6 грудня
«Mezzo-Збірна Харківської області» – «Лідер-Збірна Полтавської області»
«Збірна Харківської області-Тесла» – ДЮСШ ім. Бутовського

Тур 3
11-13 грудня
«ДЮСШ ім. Бутовського» – «Mezzo-Збірна Харківської області»
«Лідер-Збірна Полтавської області» – «Збірна Харківської області-Тесла»

Група 2
«Луганочка» (Луганська обл.)
«Кобра» (Білокуракине)
«Багіра-КДЮСШ №8» (Лиман)
КСДЮСШОР «Динамо-Тесла-2» (Харків)

Тур 1
27-29 листопада
«Луганочка» – «Кобра»
«Багіра-КДЮСШ №8» – КСДЮСШОР «Динамо-Тесла-2»

Тур 2
4-6 грудня
«Кобра» – КСДЮСШОР «Динамо-Тесла-2»
«Луганочка» – «Багіра-КДЮСШ №8»

Тур 3
11-13 грудня
«Багіра-КДЮСШ №8» – «Кобра»
КСДЮСШОР «Динамо-Тесла-2» – «Луганочка»

Група 3
«Дніпро» (Черкаси)
«IMS-НУХТ» (Київ)
«Фенікс» (Київ)

Тур 1
27-29 листопада
«IMS-НУХТ» – «Фенікс»

Тур 2
4-6 грудня
«Дніпро» – «IMS-НУХТ»

Тур 3
11-13 грудня
«Фенікс» – «Дніпро»

Група 4
«Легіон» (Луцьк)
«Ладомир» (Володимир-Волинський)
«Збірна Хмельницької області-ДЮСШ №1» (Хмельницький)
«Будстар-НПУ» (Київ)

Тур 1
27-29 листопада
«Ладомир» – «Легіон»
«Збірна Хмельницької області-ДЮСШ №1» – «Будстар-НПУ»

Тур 2
4-6 грудня
«Легіон» – «Будстар-НПУ»
«Ладомир» – «Збірна Хмельницької області-ДЮСШ №1»

Тур 3
11-13 грудня
«Збірна Хмельницької області-ДЮСШ №1» – «Легіон»
«Будстар-НПУ» – «Ладомир»

Повний календар змагань буде оприлюднений пізніше.

Зазначимо, що переможці кожної з груп продовжать сезон у Вищій лізі у форматі двох кіл з роз’їздами, за підсумками яких визначать чемпіона та призерів.
Команди, які посядуть другі місця у групах розіграють між собою позиції з 5 по 8 у форматі стикових матчів.
Команди, які посядуть 3-4 сходинки у групах будуть поділені на дві групи і після цього проведуть одноколовий турнір з подальшими стиковими матчами, розділивши місця з 9 по 16.

Система Orphus