Ви тут:
Суспільство Україна 

Фейки про COVID-19 негативно впливають на роботу медиків, які борються з епідемією, – Степанов

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов звернувся до громадян із проханням користуватися лише перевіреною інформацією, що надходить від офіційних комунікаційних каналів Міністерства охорони здоров’я, та не поширювати фейки щодо епідемії коронавірусу.

«Користуйтеся лише перевіреною інформацією, яка надходить офіційно з Міністерства охорони здоров’я. Ми ведемо максимально відкриту політику, тому що ми розуміємо важливість інформації, яку ми видаємо. Вона має великий вплив на здоров’я наших людей та працездатність медичної системи», – сказав Максим Степанов.

Міністр також зауважив, що коронавірусна хвороба не має перетворитися на засіб політичних маніпуляцій та спосіб боротьби за владу, адже це матиме негативний вплив на життя та здоров’я людей.  

«Знайдіть інший спосіб для політичної боротьби, ніж COVID-19 та здоров’я громадян. Поширюючи фейки, ви ображаєте перш за все наших лікарів. Вони кожного дня знаходяться на передовій і борються за життя людей. Ще раз підкреслю: ми знаємо про всі проблеми, які є в країні. Ми реагуємо на всі випадки і перевіряємо інформацію», – зазначив Міністр.

 

Система Orphus