Ви тут:
Суспільство Україна 

Електронні направлення на тестування та наявність місць у лікарня: у Мінцифри розробляють нові інструменти у боротьбі з COVID-19

У Мінцифри розробляють цифрові інструменти для боротьби з коронавірусом в Україні.

Про це повідомив Міністр Мінцифри Михайло Федоров на своїй сторінці у Facebook.

“Мінцифра включена у штаб боротьби з COVID-19. Ми готуємо нові цифрові інструменти у боротьбі з коронавірусом в Україні разом з МОЗ”, – зазначив Федоров.

Так, у кожній опорній лікарні з’явиться людина, яка відповідатиме за актуальну інформацію щодо кількості заражених коронавірусом, госпіталізованих, кількість койко-місць. На базі цієї інформації з’явиться чатбот.

Через чатбот “швидкі” можуть дізнаватися, скільки місць залишилося і куди везти пацієнта.

“Завдяки інструменту диспетчери “швидких” будуть розуміти, куди можна направляти пацієнта на госпіталізацію. Найближчим часом ми запустимо пілотний проєкт на базі одного регіону”, – повідомив він.

Також застосунок “Вдома” буде оновлено. Люди зможуть вказувати симптоми, які будуть оброблятися Центром громадського здоров’я.

Будуть впроваджені електронні направлення на ПЛР-тестування.

“Інструмент вже працює у поліклініках, готуємо функціонал для “швидких”, і стаціонару. Це дозволить моніторити результати тестування та терміни дії тесту. Сервіс вже розроблений та доступний для медичних працівників. Пацієнти можуть отримати електронне направлення та послуги згідно з цим направленням”, – зауважив Федоров.

Система Orphus