Ви тут:
Суспільство Україна 

Дві третини йде на експорт: в “Укроборонпромі” розповіли, яку зброю найчастіше купують іноземці

Глава “Укроборонпрому” Ігор Фоменко заявив, що оборонний концерн більше працює на експорт, ніж на внутрішній ринок, а найбільш популярними українськими товарами є ракети і радари.

Про це він розповів в інтерв’ю РБК-Україна, повідомляє zik.ua.

За словами Фоменка, дві третини від всієї продукції, виробленої концерном продається закордонним покупцям.

“Це ракетні системи “Скіф”, “Стугна” і “Корсар”, які користуються великою популярністю. Також популярні за кордоном українські радіолокаційні системи, ракетні системи, запчастини до авіаційної техніки, це установки для Військово-морського флоту інших країн, наприклад, Індії”, – уточнив очільник “Укроборонпрому”.

Новини за темою: Посли G7 закликали до продовження реформи “Укроборонпрому”

Окрім цього, він зауважив, що популярними за кордоном є українські послуги з ремонту військової техніки.

“Наприклад, конотопський завод “Авіакон” вперше отримав контракт з агентством НАТО і взяв зараз два вертольоти в ремонт. Це відкриває великий ринок ремонту вертолітної техніки, яку експлуатують ЄС, США та інші країни. Таким чином ми можемо забрати у Росії великий шматок роботи в цій сфері”, – додав Фоменко.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що державний концерн “Укроборонпром” підготував стратегію трансформації компанії, якою передбачено ліквідацію концерну й створення оборонного та аерокосмічного холдингів.

Система Orphus