Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Доступ ветеранам війни до безоплатної правової допомоги на Полтавщині стане простішим

За ініціативи фахівця відділу у Полтавській області Міністерства у справах ветеранів Владислава Обідіна та за сприяння заступника Міністра у справах ветеранів України з питань європейської інтеграції Олексія Ілляшенка підписано меморандум про співпрацю між Міністерством у справах ветеранів України та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Документом передбачено співпрацю структур у наступному напрямі: організація та проведення спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості мешканців Полтавської області щодо захисту своїх прав, розроблення та реалізація спільних проєктів, спрямованих на утвердження верховенства права та посилення гарантів та свобод ветеранів війни та сімей загиблих, що мешкають у Полтавській області.

«Лише з початку поточного року до системи БПД області завернулося понад 600 осіб з числа ветеранів війни. Питання, з якими звертаються ветерани досить різноманітні, тому підписання меморандуму між структурами є важливим кроком до системного правопросвітництва серед даної категорії осіб, задля визначення алгоритму дій в правовому полі в тих чи інших життєвих ситуаціях», – зазначив керівник Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області області Олександр Черчатий.

За словами очільника Регіонального центру ветерани та учасники бойових дій мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Тобто можуть скористатися послугами юристів або адвокатів, які співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги. Зокрема, для захисту та представництва інтересів у судах, складення документів процесуального характеру.

Для отримання безоплатної вторинної правової допомоги ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», мають надати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, реєстраційний номер облікової картки платника податків такої особи, посвідчення встановленого зразка.

Надати документи можна не лише особисто звернувшись до одного з місцевих центрів з надання БВПД,  а й через електронні засоби зв’язку (адреси та електронні пошти центрів з надання БВПД можна дізнатися на офіційному сайті системи БПД за посиланням https://www.legalaid.gov.ua/tsentry/ ).

Отримати безоплатну первинну правову допомогу (юридичну консультацію або роз’яснення з правових питань) можна не виходячи з дому. Для цього необхідно зателефонувати на безкоштовний номер системи надання безоплатної правової допомоги 0 800-213-103 та отримати юридичну консультацію в телефонному режимі.

Поставити запитання в месенджер фейсбук-сторінок системи БПД.

Сторінка Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області 

Сторінка Полтавського місцевого центру з наданя БВПД 

Сторінка Кременчуцький місцевий центр з надання БВПД 

Сторінка Лубенського місцевого центру з надання БВПД

Правові питання також можна написати на електронну пошту найближчого центру.

Електронна адреса Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області [email protected]

Електронна адреса Полтавського місцевого центру з наданя БВПД [email protected]

Електронна адреса Кременчуцького місцевого центру з надання БВПД [email protected]

Електронна адреса Лубенського місцевого центру з надання БВПД [email protected]

Система Orphus Поделиться на fb