Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Docudays UA випустив електронну базу документального кіно України

Команда фестивалю Docudays UA за підтримки Держкіно України п’ятий рік поспіль підготувала нове видання Каталогу української документалістики. Цього разу каталог доступний онлайн.

Але як і в попередні роки, він включає інформацію про документальні фільми та проєкти на стадії виробництва. Віднині електронний каталог буде двомовним — англійською та українською мовами, повідомляє Детектор медіа.

Наразі каталог презентує 60 фільмів та кінопроєктів, понад 120 фахівців і фахівчинь, та понад 60 українських компаній. Деталізована система пошуку дозволяє знайти інформацію про фільм відповідно до року релізу, теми, а також стадії виробництва — чи це завершена стрічка, чи вона перебуває на етапі розробки або виробництва.

Крім того, у каталозі представлена інформація про компанії й інституції кіноіндустрії, а також профайли кінопрофесіоналів — режисерів, продюсерів, операторів тощо.

Інформація в електронному каталозі збиратиметься й оновлюватиметься впродовж року. Головна його мета – популяризувати українську документалістику у світі та підтримувати представників та представниць кіноспільноти в пошуку фінансової допомоги, можливостей копродукції, дистриб’юторів.

Система Orphus