Ви тут:
Суспільство Україна 

До тепла підключена майже вся країна, – Мінрегіон

Станом на 25 листопада майже вся країна підключена до тепла. Працюють 99,99% котелень (19 946). Проблеми є лише у 16 котелень, і вони оперативно вирішуються завдяки співпраці Мінрегіону та ОДА.

«Опалювальний сезон в Україні проходить доволі успішно. Ще до початку опалювального сезону нам вдалося вирішити всі нагальні питання, завдяки чому до тепла вже підключено 99,9% соціальної інфраструктури – це школи, дитячі садочки, лікарні та житлові будинки. Окремо хочу наголосити, що 100% закладів охорони здоров’я, а це 2,94 тисячі закладів, також підключені до тепла. Звичайно, це має особливе значення під час пандемії», – коментує Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Про це повідомляє Урядовий портал.

За інформацією обласних та Київської міської державної адміністрації, до теплопостачання підключено:

99,96% навчальних закладів (15 641)

99,96% дошкільних закладів (12 931)

100 % закладів охорони здоров’я (2 940)

99,9 % житлових будинків (81 579).

У м. Куп’янськ Харківської області не опалюються 23 житлових будинки. Ведеться поступове підключення житлових будинків.

У м. Олешки Херсонської області не опалюються 14 житлових будинків. За інформацією Херсонської ОДА наразі вирішується питання щодо відновлення теплопостачання.

Що робить Мінрегіон?

Мінрегіон тримає на контролі початок та проходження опалювального періоду, щоб кожен споживач вчасно отримав тепло у свою домівку.

Міністерство здійснює моніторинг підготовки та проходження опалювального періоду, а саме контролює кількість населених пунктів, де прийнято рішення про початок опалювального періоду, кількість котелень, включених в роботу щодо надання послуг централізованого опалення, кількість житлових будинків та об’єктів соціальної сфери (дошкільні навчальні заклади, заклади освіти, заклади охорони здоров’я), які отримують послугу централізованого опалення.

Якщо у вас відсутнє тепло в квартирі:

Необхідно звернутись до організації, з якою укладені договірні відносини (виконавця послуг).

У випадку відсутності реагування – до органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій.

У разі не вирішення питання щодо відсутності централізованого опалення на рівні органу місцевого самоврядування (ради) та державної адміністрації звернення також можуть бути надіслані до Мінрегіону для відповідного реагування та вирішення питання по суті.

Система Orphus