Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До проведення другого туру місцевих виборів у Полтаві залучать більше 300 поліцейських

У Полтаві для забезпечення публічної безпеки, порядку й охорони виборчої документації на ДВК і ТВК залучать 312 поліцейських. Крім того, 33 наряди поліції.

Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області Іван Вигівський на нараді в голови облдержадміністрації.

«Це й групи реагування патрульної поліції, піші патрулі, військовослужбовці Нацгвардії. На цих виборах на кожній дільниці працюватимуть по 2 поліцейських. Із метою контролю над ситуацією щодо так званих «сіток» будуть створені окремі мобільні групи, які проводитимуть роботу поблизу виборчих дільниць», – повідомив Іван Вигівський.

Крім того, на нараді обговорили питання, які виникають у роботі дільничних і територіальних виборчих комісій у межах підготовки до проведення другого туру виборів полтавського міського голови, забезпечення протиепідемічних заходів. 

Читайте також: Вкрай важливо не допустити спотворення волевиявлення полтавців, – Синєгубов

Голова Полтавської обласної територіальної виборчої комісії Людмила Сердюк розповіла, що загалом усі дільниці готові до другого туру виборів, забезпечені кабінками і скриньками. Водночас зазначила, що на двох дільницях немає опалення. Представники комісій звернули увагу й на кілька інших питань.

«Усі належні умови для роботи комісій і волевиявлення громадян мають бути забезпечені, – сказав голова облдержадміністрації Олег Синєгубов. – На ситуації, які виникли, потрібно оперативно відреагувати. Проведемо перевірки. Вибори мають відбутися згідно з законодавством і без порушень».

Олег Синєгубов також наголосив на необхідності дотримання карантинних вимог. На нараді очільники комісій зазначили, що засобами індивідуального захисту й антисептиками дільниці забезпечені.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus