Ви тут:
Суспільство 

До 4 годин польоту: у Нідерландах отримав реєстрацію літаючий автомобіль

Голландська компанія PAL-V оголосила, що її літаючий автомобіль Liberty отримав дозвіл на пересування по дорогах загального користування від Управління транспортних засобів Нідерландів.

На це звернув увагу видання PsychNewsDaily, повідомляє ITC.ua.

Повідомляється, для зльоту PAL-V Liberty потрібна смуга довжиною від 180 до 330 м, а посадити літаючу машину можна на майданчик довжиною 30 м. Перехід з дорожнього режиму в повітряний (або навпаки) займає від 5 до 10 хвилин. Як в повітрі, так і на дорозі максимальна швидкість авто становить 180 км / год.

PAL-V Liberty оснащений двома бензиновими двигунами. Паливний бак вміщує 100 літрів. При цьому, автомобіль може проїхати близько 1300 км або пролетіти 500 км (4,3 години) без дозаправки.
За даними компанії, тридцять жителів Голландії вже замовили і оплатили Liberty. Вартість літаючого автомобіля складає $ 587 000.

Читайте також: Автомобільна федерація України проведе перший кібертурнір GT4

Примітно, що на даний момент видано дозвіл тільки на один автомобіль. Це означає, що PAL-V поки не може запустити серійне виробництво. Крім цього, потрібно отримати відповідний дозвіл на використання автомобілями компанії повітряного простору. За прогнозами PAL-V, це станеться в 2022 році. Над розробкою компанія працює з 2007 року.

Система Orphus