Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

До 20 грудня в Україні планують забезпечити киснем 80% ліжко-місць у лікарнях, – Кирило Тимошенко

Кількість ліжок, обладнаних кисневим устаткуванням для боротьби з COVID-19, у медичних закладах України щотижня збільшується на три тисячі. Раніше цей показник становив менше тисячі.

Про це розповів заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко в інтерв’ю програмі «Бацман», повідомляє пресслужба ОП.

«У нас є завдання – думаю, ми його виконаємо – до 20 грудня забезпечити 80% ліжок киснем. Зараз цей показник – практично 50%. І ми його збільшуємо», – заявив він.

Кирило Тимошенко зазначив, що відсоток ліжок із киснем важко збільшити швидко, адже паралельно в лікарнях зростає кількість ліжко-місць.

«Збільшуємо ліжко-місця – зменшується відсоток (ліжок. – Ред.) із киснем. Тому що це одночасний процес», – пояснив він.

Заступник керівника Офісу Президента зауважив, що за боротьбу з коронавірусом відповідає як Міністерство охорони здоров’я, так і місцева влада. Тому Офіс Глави держави спільно з МОЗ об’єднали зусилля для вирішення цієї проблеми.

«Ми з’єднали це все воєдино, щоб швидко здійснювати закупівлю, установку кисневих станцій», – сказав Кирило Тимошенко.

Заступник керівника Офісу Президента вважає, що влада зробить відповідні висновки щодо осіб, які відповідальні за погане забезпечення лікарень кисневим устаткуванням для боротьби з пандемією. Водночас Кирило Тимошенко наголосив, що проблема із закупівлею такого обладнання існує і в інших країнах. Так, нині про більшість поставок можна домовитися лише на лютий-березень 2021 року.

Як повідомляли раніше “Новини Полтавщини”, у лікарнях Полтавської області планують збільшити кількість ліжко-місць, забезпечених киснем, до 2 700

Фото: liga.net

Система Orphus