Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“День тиші” на Полтавщини пройшов без грубих порушень виборчого законодавства

Упродовж 21 листопада, напередодні повторного голосування у 4-х районах області та в Полтаві, до поліції області надійшло 2 повідомлення стосовно ймовірних порушень, пов’язаних з виборчим процесом.

Про це повідомляє пресслужба ГУ НП в Полтавській області.

За даними Ситуаційного центру поліції Полтавщини, у зареєстрованих повідомленнях ідеться про розміщення зовнішньої агітації. Поліція прийматиме рішення після опрацювання інформацій.

Нагадаємо, 24 жовтня, перед місцевими виборами, поліція зафіксувала в області 43 повідомлення про можливі порушення та склала 4 протоколи за двома статтями Кодексу України про адмінправопорушення: 3 – за ст. 212-10 КУпАП (порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму) та один – за ст. 173 (дрібне хуліганство).

Читайте також: Станом на 10:00 на Полтавщині усі дільничні виборчі комісії працюють у штатному режимі

За порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації передбачена адміністративна відповідальність (ст. 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення) і, відповідно, штраф: для громадян – від 1 700 до 3 400 гривень, для посадових осіб – від 3 400 до 5 100 гривень.

“Поліція продовжує працювати у посиленому режимі до завершення всіх етапів виборчого процесу. Особливу увагу правоохоронці звертають на порушення виборчого законодавства та дотримання вимог карантину”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus