Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

COVID-19 у Кременчуці: завантаженість ліжок у лікарнях перевищує нормативи

На засіданні штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації заступник міського голови Кременчука Ольга Усанова повідомила, що станом на 13 листопада завантаженість ліжок, виділених у закладах охорони здоров’я міста для надання допомоги хворим на ковідінфекцію, упродовж 5 днів становить 51,6% при нормативі (за умови дії зонування) – 50%.

При цьому середня кількість тестувань методами ІФА та ПЛР, як зазначили у Кременчуцькій міськраді, за останні 7 днів становить 152 тестів на 100 тис. населення, при нормативі – 24 досліджень. Щодо показника захворюваності на COVID-19, то за останні 14 днів він є 324,7 випадків на 100 тис. населення.

Заступник міського голови Ольга Усанова повідомила, що за попередню добу зі скаргами на ГРВІ до лікарів на амбулаторному прийомі звернулися 82 дорослих і 65 дітей. Вперше на прийомі у сімейного лікаря 44 дорослим було встановлено діагноз пневмонія і 63 підозри на коронавірусну інфекцію.

Наразі на стаціонарному лікуванні в кременчуцьких лікарнях із діагнозом пневмонія перебувають 149 кременчужан, у 51 – із них тяжкий перебіг хвороби. Продовжується моніторингова робота щодо виявлення можливих випадків захворювання на COVID-19. Кременчуцький лабораторний центр працює з повним завантаженість, за вчорашню добу зроблено 224 дослідження.

На сьогодні, у лікарнях Кременчука перебуває 69 кременчужан із підтвердженим COVID-19, 20 – жителів «великого» Кременчуцького району. 979 хворих на цю інфекцію отримують лікування в амбулаторних умовах під наглядом сімейних лікарів, 923 громадян одужали, 54 особи померло.

фото ілюстраційне

Система Orphus