Ви тут:
Спорт Суспільство 

COVID-19: одна з найвідоміших спортивних телепрограм України вперше не вийшла у ефір

Журналісти «Великого футболу» ТРК «Футбол» масово здали позитивні тести.

Ведучий програми Олександр Денисов у своєму відеозверненні пролив світло на поточну ситуацію.

«Минулого тижня пішла хвиля захворювань серед журналістів і редакторів – захворіли Ігор Бурбас, Володимир Крамар. Після останнього ефіру погано себе відчув Віктор Леоненко, у нього піднялася температура, тест дав позитивний результат. Тому минулої середи прийняли рішення здати тести, щоб ми зрозуміли масштаб катастрофи.

Якщо ви дивилися в п’ятницю мій Денисов Time, я прямо під час стріму дізнався, що у мене теж коронавірус і я йду лікуватися. Цього ж вечора в мене піднялася висока температура, стало погано, але робочий варіант у нас був готовий: в студії мене повинен був замінити Віктор Вацко і вести програму разом зі Славою Шевчуком і Мішею Метревелі.
Але в п’ятницю, пізно ввечері, погано себе відчув Міша Метревелі, у якого виявився повний букет: ломка, суглоби боліли, озноб, кашель і висока температура – Міша явно випадав.

Ми все одно залишалися оптимістами. У студії мали працювати Віктор Вацко і Слава Шевчук, але в суботу позитивний тест на коронавірус отримав і Віктор Вацко, і в нас не залишилося жодних варіантів, як вийти сьогодні в ефір», – розповів Денисов.

Читайте також: Друга поразка за два дні: полтавські волейболістки вилетіли з Кубку України

«Великий футбол» — інформаційно-аналітична телепрограма про футбол. Програма висвітлює футбольні новини в Україні та частково за її межами. Ведучий — Олександр Денисов. З 25 жовтня 2020 року програма одночасно виходить в прямому ефірі на власному Youtube-каналі та телеканалу «Футбол 1».

Система Orphus