Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Чому люди масово товстіють після 30 років, – пояснили вчені

На думку дослідників, є чітка причина того, що люди починають швидко набирати вагу після 30 років. Дуже багато людей стикаються з проблемою “вікового” живота, який зазвичай починає формуватися після досягнення віку в 30 років.

Як повідомляє Главред, німецьких та американські вчені з’ясували, що до такої ситуації призводить збільшення кількості імунних В-клітин. Крім того, з віком організм людини зношується, а багато природні процеси в ньому сповільнюються (а деякі ‒ і зовсім завмирають).

Те ж саме відбувається під час боротьби тіла людини із зайвим жиром. Він має властивість відкладатися навколо внутрішніх органів і ховатися під епідермісом.

Вчені в ході експерименту з лабораторними мишами прийшли до висновку, що причиною уповільнення метаболічних процесів стають імунні в-клітини. З віком вони починають набагато активніше ділитися в черевному відділі. Крім того, у молодому віці під час зараження будь-якої інфекцією саме ці клітини мають схильність до збільшення. Відразу після одужання організму дані клітини повертаються до своїх колишніх розмірів.

Однак річ у тому, що під час процесу дорослішання відбуваються аналогічні процеси, але без зворотної реакції (тобто клітини тільки збільшуються).

В кінцевому підсумку, у людини утворюються жирові відкладення навколо живота. Якщо до цього додати неактивний спосіб життя і зловживання шкідливою їжею, то можна отримати вже набагато більш значну зайву вагу і відповідні проблеми зі здоров’ям.

фото ілюстраційне

Система Orphus