Ви тут:
Суспільство 

Чергова подорож до зірок: Falcon 9 та Crew Dragon відправляються у космос

Перший експлуатаційний політ SpaceX Crew Dragon відбудеться 14 листопада 2020 року. На честь цього, космічне агентство NASA заявило, що за перегляд трансляції запуску, бажаючі зможуть отримати паспорт космічного мандрівника.

Про це повідомляє ain.ua.

Для того, щоб отримати паспорт, необхідно підписатися на розсилку від NASA. Тим, хто буде стежити за місією в онлайн-режимі, агентство відправить паспорт астронавта по електронній пошті.

30 травня 2020 року відбувся демонстраційної політ на МКС в рамках місії SpaceX Demo-2. Це – перший комерційний пілотований політ до МКС. Ракета Falcon 9 успішно вивела апарат Crew Dragon на орбіту. На борту знаходилися два американських астронавта – Роберт Бенкен і Дуглас Херлі. Вони пробули на МКС 62 дня, де проводили наукові експерименти і виходи в космос. 2 серпня 2020 року космічний апарат Crew Dragon компанії SpaceX приводнився біля берегів Пенсаколи, Флорида.

Після успішного демонстраційного польоту, компанія Ілона Маска готувалася до першого експлуатаційного польоту. Запуск місії Crew-1 запланували на суботу – 14 листопада 2020 року, о 7:49 p.m. EST – 15 листопада о 1:50 по Києву. Примітно, що час і дата старту можуть змінюватися.

Система Orphus