Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

“Черг немає”: у Міграційній службі Полтавщини роз’яснили, як оформити біометричні документи зручно та доступно

Якщо запланували оформити ID-картку або паспорт громадянина України для виїзду за кордон – у підрозділах Міграційної служби Полтавщини радо чекають на вас.

Для зручності рекомендують обрати для себе один із способів запису в електронну чергу, інформує УДМС України в Полтавській області.

По-перше, записатися можна на зручну дату та час, навіть не виходячи з дому – через онлайн-сервіс «Електронна черга» на сайті Державної міграційної служби України за посиланням або за допомогою чат-бота ДМС у Viber/Telegram за посиланням   

По-друге, безпосередньо в територіальному підрозділі міграційної служби: у поточну чергу “сьогодні на сьогодні” (талон видається без визначеного часу, але з ГАРАНТОВАНИМ прийомом У ДЕНЬ ЗВЕРНЕННЯ) або наперед із зазначенням обраного часу.

По-третє, для кожного способу запису (онлайн або в підрозділі) система бронює приблизно по 1/3 місць. Такий квотний розподіл враховує інтереси тих відвідувачів, які з різних причин не можуть скористатися е-сервісом або хочуть оформити документ у ДЕНЬ ЗВЕРНЕННЯ – місця є.

Якщо в територіальному підрозділі міграційної служби термінал для роботи з електронною чергою ще не встановлено, то попередній запис здійснюється через онлайн-сервіс на сайті ДМС, а решта місць резервується для прийому відвідувачів у порядку «живої черги».

Вкотре, просимо громадян під час відвідування підрозділів служби дотримуватись рекомендацій МОЗ України. Виникли питання – звертайтеся на номер телефону «гарячої лінії» (0532)60-89-69
або у соціальній мережі Facebook УДМС України в Полтавській області.

Система Orphus