Ви тут:
Суспільство Україна 

“Чарівний ліс”: як прикрашатимуть центр столиці до Нового року

Незважаючи на карантин та обмеження, столиця цього року отримає і святкову атмосферу, і новорічну ялинку.

Новорічну ялинку з усіма локаціями почнуть збирати 25 листопада, а урочисте відкриття планується 19 грудня, на День Святого Миколая. Але карантинні обмеження постійно змінюються. На території проведення заходів буде контроль за дотриманням всіх норм: маски, соціальна дистанція і велика кількість санітайзерів, повідомляє gloss.ua з посиланням на організаторів з Folk Ukraine.

Головна ялинка країни вже традиційно буде встановлена ​​на Софіївській площі. Однак, в цьому році вона буде розташована не біля Софії Київській, а по центру площі. На 31-метрової красуні планується близько 1500 іграшок, з них – 800 – казкові герої і більше 10 км гірлянд. Прикраси на ялинці будуть мати вигляд і форму жителів “Казкового лісу”: білка, сова, грибочки, шишки, жолуді. Підсвічена вона буде зеленим кольором, а до низу будуть спускатися гірлянди холодного білого кольору. Ці гірлянди створять величезний купол над Софіївською площею.

Тематика Нового року 2021 – “Чарівний ліс”.  Біля ялинки будуть розташовані герої – жителі казкового лісу. Поруч організують спеціальні фотозони. Кожен герой буде відповідати за свій Дух свята. Один – за затишок і багатство новорічного столу, інший за емоції і селфі. За що відповідатимуть інші два визначать голосуванням в соціальних мережах. Біля входу на ярмарок розташуються три величезні арки, тематичні прикраси та все це підсвітять яскравими вогниками.

Крім Софіївській площі, новорічні святкування відбудуться і на Контрактовій. Там також буде ярмарок, ялинка і фотозоні. Тематика декору – Петриківка. На гостей чекають великий каток і зона дитячих розваг. 

 

Фото FolkUkraine

Система Orphus