Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Будівництво спортивного комплексу в Полтаві здорожчало на 35 млн гривень, – Дмитро Лунін

Будівництво спортивного комплексу в Полтаві, що на вулиці Петра Юрченка, здорожчало на 35 мільйонів гривень. Тому підписано договір на проведення додаткових робіт у довгобуді.

Про це повідомив перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін.

“Річ у тім, що проєкт коригували у 2013 році (що стосується 70% басейну). А за цей час зросла і ціна будматеріалів, і вимоги до басейнів змінилися. До того ж є зауваження до старого проєкту й уже виконаних робіт: потріскався бетон, у неналежному стані система водопроводу, автоматизація вентиляції та опалення”, – написав Дмитро Лунін у Facebook.

За словами першого заступника голови Полтавської ОДА, не були враховані норми енергозбереження та доступності для людей з інвалідністю. Тому в 2020 році проєкт відправили на коригування. Додатково у будівлі спорткомплексу передбачили встановлення відеокамер, wi-fi, а тверду гідроізоляцію чаші басейну замінили на м’яку. Бо її термін експлуатації значно довший.

Фінансуватиме проєкт переважно Міністерство молоді та спорту.

“Одразу після прийняття державного бюджету субвенцію розділять на регіони. Маю надію, що додаткові роботи не вплинуть на термін здачі об’єкта. Сучасний басейн Полтава має отримати вже наступного 2021 року”, – додав Дмитро Лунін.

Фото: Facebook

Система Orphus