Ви тут:
Суспільство Україна 

Біля Попасної будують телевежу, яка забезпечить українське мовлення на тимчасово непідконтрольні території

Стартувало будівництво радіотелевізійної передаючої станції з вежею висотою 150 метрів у Попаснянському районі. Зокрема, вже виконано земляні роботи, армування фундаменту телевежі та апаратного комплексу, інші підготовчі роботи.

Про це повідомляє пресслужба Луганської ОДА.

Наразі триває заливка фундаменту під опору вежі, на який піде 260 кубічних метрів бетону.

«Інформаційну війну ми поки що програємо, тому будівництво цієї РТПС для нас дуже важливе. По-перше, вона «закриє останню дірку» в ефірі Луганщини. По-друге, сигнал українських телерадіомовників стане доступним не лише жителям Попаснянського та Новоайдарського районів, а й мешканцям непідконтрольних територій Луганщини та Донеччини. А це близько 200 тисяч людей, що проживають у 50-кілометровій зоні від майбутньої станції», – прокоментував подію очільник Луганської області Сергій Гайдай.

Проєкт «Будівництво радіотелевізійної передаючої станції в Попаснянському районі Луганської області» було визнано переможцем відкритого конкурсу серед проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

«Загальна вартість будівництва становить майже 46,8 мільйона гривень, з яких 18,3 мільйона – кошти обласного бюджету», – йдеться у повідомленні.

Фото: Луганська ОДА

Система Orphus