Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Безпечне місто”: у Кременчуці встановлюють камери відеоспостереження

У Кременчуці розпочато реалізацію проєкту «Безпечне місто».

Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міської ради.

Минулого року Кременчук брав участь у Громадському бюджеті Полтавської області» з проєктом «Безпечне місто». Тоді проєкт здобув перемогу і місто отримає кошти з державного бюджету на його впровадження.

“Проєкт «Безпечне місто» передбачає комплекс заходів, спрямованих на оснащення камерами відеоспостереження вулиць, транспортних розв’язок та місць масового скупчення людей. У місті також буде створено ситуаційний центр, куди надходитиме інформація з відеокамер. За ситуаціями та подіями, що відбуваються в Кременчуці, можна буде стежити в онайнрежимі”, – йдеться у повідомленні.

Наразі триває реалізація цього проекту. Камери відеоспостереження встановлюють у закладах загальної середньої освіти.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко зазначає, що завдяки проєкту «Безпечне місто» Кременчук дійсно стане безпечнішим, адже відеокамери будуть встановлені в усіх школах, на проблемних перехрестях міських доріг, на в’їздах і виїздах з міста та інших громадських місцях. Він говорить, що побачити, як впроваджуються ці технології, можна буде вже до кінця цього року. Завдяки системі відеоспостереження у місті вестиметься відеофіксація та реєстрація подій, які відбуваються навколо, інформація передаватиметься до ситуаційного центру, де прийматиметься рішення щодо відповідного реагування.

У разу необхідності відбуватиметься взаємодія з правоохоронцями, працівниками МНС чи медиками. Це сприятиме зниженню кількості надзвичайних ситуацій, правопорушень, загибелі та травматизму людей, а також підвищенню рівня розкриття злочинів.

Фото: Кременчуцька міськрада

Система Orphus