Ви тут:
Спорт Суспільство 

Баскетбол: «Дніпро» впевнено переграв «Черкаських Мавп» і здобув шосту перемогу поспіль

Підопічні Дениса Журавальова впевнено переграли суперника – 74:55.

Як розповіли у Федерації баскетболу України, перша чверть пройшла за більш-менш рівної боротьби. Мавпи зробили 11 підбирань, тоді як дніпряни – 7. Обидві команди влучили по 6 разів з гри, але підопічні Дениса Журавльова закинули на 1 штрафний кидок більше. Це і дозволило їм мінімально повести +1.

Та вже в другій частині дніпряни почали вириватися вперед. Вони досі програвали у боротьбі під щитом (17 проти 20), але почали більше кидати і відповідно влучати. Чинні чемпіони України розписалися у кошику суперника 9 разів, тоді як у відповідь пропустили лише 4 постріли. Чудово себе показала і лава Дніпра, набравши на момент завершення другої чверті 18 очок проти 5 у суперника.

Після великої перерви сценарій матчу не змінився. Гравець Дніпра Анатолій Шундель продовжував демонструвати чудову влучність у 85 відсотків закинувши 6 пострілів з 7 (2/3 двоочкових, 4/4 триочкових). Також, максимальну передачу увімкнули і його партнери. Триочкові від Санона, Коломойського, Глєбова, Террелла дозволили повести +26.

Заключну частину підопічні Дениса Журавльова програли 8:15. Проте, аби господарям щось виправити, такого ривка було замало. Загалом, Мавпам вдалося набрати з фарби 32 очки проти 28 у суперника, але гості реалізували 9 триочкових проти 4. Також, 37 очок у лави Дніпра проти 11 зробили свою справу. Як підсумок, впевнена перемога Дніпра – 74:55.

Система Orphus