Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Американський викладач працюватиме зі студентами полтавського університету

17 листопада у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка на кафедрі англійської та німецької філології факультету філології та журналістики розпочав роботу американський викладач Грегорі Равер-Лампман за програмою “Спеціаліст з викладання англійської мови, стипендіат програми Державного департаменту США (English Language Fellow Programm)”.

16 листопада відбулася офіційна онлайн-зустріч з представниками Посольства США в Україні та адміністрацією й викладачами Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, повідомляє пресслужба університету.

Ректор Микола Степаненко привітав присутніх з нагоди продовження співпраці між американськими та українськими закладами вищої освіти в новому дистанційному форматі, подякував представникам Посольства США в Україні за сприяння в налагодженні міжкультурного й мультилінгвального діалогу в освітній діяльності.

Директор програм з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні Тімоті Коллінз наголосив на тому, що відбір на участь у даній програмі здійснюється Джорджтаунським університетом США. За цією програмою працюють досвідчені фахівці, які мають досвід викладання англійської мови як іноземної.

Начальниця відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків Ірина Когут подякувала представникам Посольства США в Україні за підтримку грантової пропозиції кафедри англійської та німецької філології за програмою “English Language Fellow Programm”.

Разом з тим відбулися робочі зустрічі  п. Грегора Равер-Лампмана на базі Науково-методичного центру якості вивчення англійської мови та зарубіжної літератури з директором Центру, доктором філологічних наук, професором Ольгою Ніколенко щодо проведення методичних семінарів для вчителів англійської мови та зарубіжної літератури.

У дистанційному форматі доцентки Ірина Тимінська, Вікторія Кравченко, Валентина Воскобойник обговорили з американським викладачем навчальний процес на факультеті та розглянули способи застосування сучасних інтерактивних онлайн-програм навчання англійської мови.

Система Orphus