Ви тут:
децентралізація Суспільство Україна 

800 проектів регіонального розвитку претендуватимуть на фінансування за кошти ЄС: перелік

Мінрегіон 3 листопада завершив прийом документів на конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, який розпочався 3 вересня.

Про це повідомили у пресцентрі ініціативи “Децентралізація”.

Заявники з усіх регіонів України подали близько 800 проєктів регіонального розвитку за напрямами:

  • інноваційна економіка та інвестиції;
  • сільський розвиток;
  • розвиток туризму;
  • розвиток людського потенціалу;
  • підтримка розвитку депресивних територій;
  • ефективне управління регіональним розвитком;
  • загальноукраїнська солідарність.

Мінрегіон перевіряє подані документи на відповідність порядку та вимогам, встановленим постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. № 827 та наказом Мінрегіону від 18 квітня 2017 р. № 120.

Проєкти, які успішно пройшли перевірку, у режимі реального часу з’являються у відповідному переліку на онлайн-платформі за посиланням.

Проєкти, які не відповідають встановленим законодавством вимогам, будуть повернуті заявникам на доопрацювання, після чого можуть бути повторно подані на перевірку через онлайн-платформу протягом п’яти робочих днів.

Після перевірки всі проєкти, допущені до участі у конкурсному відборі, будуть передані на оцінку експертам, згідно з Порядком оцінювання проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, затвердженого наказом Мінрегіону від 18.05.2017 № 121.

Відбирати рекомендовані до фінансування проєкти буде Конкурсна комісія.

Система Orphus