Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

80% пацієнтів з COVID-19 мають легкий перебіг хвороби, – Степанов

Близько 80% пацієнтів мають легкий перебіг хвороби і не потребують стаціонарного лікування.

Про це під час брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Госпіталізація хворих на COVID-19 відбувається за показаннями. Близько 80% пацієнтів мають легкий перебіг хвороби і не потребують стаціонарного лікування. У разі появи симптомів хвороби необхідно зателефонувати сімейному лікарю, який зобов’язаний оцінити стан пацієнта та прийняти рішення щодо необхідності госпіталізації чи надання медичної допомоги в амбулаторних умовах”, – повідомив Максим Степанов.

Читайте також: У ЦГЗ назвали ознаки легкого перебігу COVID-19

За його словами, госпіталізація за клінічними критеріями показана хворим із підозрою чи підтвердженим COVID-19 у разі наявності щонайменше однієї з наступних ознак: частота дихання менше 10 або більше 30 дихальних рухів; сатурація під час вимірювання пульсоксиметром менше ніж 92%; порушення свідомості; пацієнти з перебігом захворювання середньої тяжкості, які мають тяжку супутню патологію (тяжкий перебіг артеріальної гіпертензії, декомпенсований цукровий діабет, імуносупресивні стани, тяжка хронічна патологія дихальної або серцево-судинної системи, ниркова недостатність).

Нагадаємо, за минулу добу в Україні зафіксовано 9 721 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 304, медпрацівників – 468). 

Система Orphus