Ви тут:
Суспільство 

5 фруктів, які допомагають їсти що завгодно і не набирати вагу

Лікарі і дієтологи категорично не рекомендують приймати будь-які добавки для схуднення і контролю апетиту: в кращому випадку всі скинуті з їх допомогою кілограми непомітно повернуться незабаром після припинення прийому.

У гіршому ж препарати можуть негативно вплинути на здоров’я і обмін речовин. На щастя, деякі продукти і особливо овочі і фрукти з успіхом можуть замінити небезпечні добавки, прискоривши процес спалювання жиру і допомагаючи контролювати апетит. Розповідаємо, які фрукти допомагають худнути швидше – і абсолютно безпечно, повідомляє zak.depo.ua

Чорниця

Дослідження, в якому взяли участь понад 100 тисяч дорослих людей, підтвердило: антиоксиданти флавоноїду здатні допомогти нам підтримувати здорову вагу. Цих антиоксидантів особливо багато в темних ягодах: чорниці, ожині, чорній смородині, лохині. Так що варто їсти їх якомога частіше-тим більше, що корисних властивостей вони не втрачають ні в замороженому, ні в сушеному, ні навіть у вареному вигляді.

Яблука

По-перше, в яблуках багато тих самих антиоксидантів флавоноїдів, про які вже говорилося вище. А, по-друге, вони багаті клітковиною, яка стимулює травлення, підтримує наш кишечник у формі і допомагає контролювати рівень цукру в крові. Обов’язково їжте їх з шкіркою, так як в ній міститься основна частка антиоксидантів і корисних вітамінів.

Груша

Якщо яблука вам не дуже подобаються або здаються занадто твердими, ви завжди можете з’їсти грушу: в цих фруктах містяться ті ж самі корисні речовини, і вони теж багаті клітковиною. А найкраще – поєднувати!

Полуниця

Як і чорниця, полуниця багата антоціанінами, а тому допомагає нам підтримувати здорову вагу. Крім того, корисні антиоксиданти дуже гарні для здоров’я нашого мозку: вони підтримують активність тих його зон, які відповідають за пам’ять, а також здатність до сприйняття і обробці інформації. Чим частіше ви їсте свіжі ягоди, тим вище ваш захист від вікової деменції.

Перець

Так, Ми теж здивовані, але з ботанікою не посперечаєшся: технічно перець – це фрукт. І дуже корисний фрукт до того ж! У тому числі і за рахунок капсаїцину – компонента, який надає перцю його гостроту, а нам допомагає стимулювати метаболізм і зробити процес спалювання зайвого жиру більш активним.

фото ілюстраційне

Система Orphus