Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

4 листопада – День залізничника

4 листопада працівники залізної дороги відзначають День залізничника.

Це професійне свято з’явилося в Україні у 1993 році за ініціативою працівників Львівської залізниці. День залізничника України був призначений на 4 листопада, оскільки цього дня в 1861 році на територію країни привезли перший потяг з Австро-Угорщини. Сучасна залізниця України складається з шести ліній — Донецької, Львівської, Одеської, Південної, Південно-західній та Придніпровської. Залізничне сполучення є в кожній області країни.

Працівників залізничного транспорту Полтавщини привітав голова обласної ради Олександр Біленький.

“Шановні залізничники Полтавщини!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем залізничника!

Залізниця відіграє важливу роль у соціально-економічному розвитку держави та регіону, здійснюючи регулярні перевезення промислових та сільськогосподарських вантажів, пасажирів.

Менеджери, диспетчери, чергові по станціях, енергетики, зв’язківці, логісти, машиністи, колійники, провідники вагонів – кожен із вас докладає максимум зусиль для забезпечення стабільної роботи залізничного транспорту.

Завдяки вашій наполегливій праці, професійній майстерності та відповідальності зростають обсяги пасажирських і вантажних перевезень, вводяться нові маршрути, відновлюється інфраструктура та модернізується рухомий склад галузі.

Бажаю вам міцного здоров’я, миру, достатку та нових професійних успіхів!”

З професійним святом працівників залізничного транспорту привітав голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

“Шановні працівники залізничного транспорту! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня залізничника!

Переконаний, що ваш високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності будуть і надалі запорукою успішного виконання масштабних завдань, пов’язаних з удосконаленням організаційної структури залізничного комплексу, впровадженням прогресивних форм організації транспортного процесу.

Бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, плідної роботи, успіхів у важливій справі розбудови залізничного транспорту України!”

Фото: ілюстративне

Система Orphus