Ви тут:
Полтавщина Споживач Суспільство 

3 листопада у селі Лохвицького району не буде газу

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводі середнього тиску в с.Христанівка Лохвицького району, 3 листопада з 8 години буде припинено розподіл природного газу споживачам вищевказаного населеного пункту.

Про це повідомили у АТ “Полтавагаз”.

З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу радять перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.

Читайте також: Навіщо знімати показники лічильника: пояснення “Полтавагаз”

Відновлення газопостачання здійснюватиметься після закінчення ремонтних робіт та за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів сім’ї), відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв.

АТ «Полтавагаз» просить мешканців з розумінням поставитися до ситуації, адже проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а значить безперешкодної й безпечної доставки газу до осель споживачів.

Система Orphus